Activision CoD: Creator Club'ı Başlatıyor!


Activision, Call of Duty: Mobile topluluğuyla daha iyi bağlantı kurmayı ve içerik üreticilerine daha fazla teşvik sağlamayı hedefliyor. Bununla birlikte, içerik üreticilerine yardımcı olan ve çeşitli avantajlar sunan kapsamlı bir program olan Creator Club'ı başlatacağını duyurdu.

Creator Club, yalnızca ABD ve Meksika'da beta olarak kullanıma sunuluyor. Activision, 2022'nin sonuna kadar bu sistemi küresel olarak kullanıma sunmak istediğini belirtti. Bu kulübün üyeleri oyun içi para birimine, sezon tanıtımlarına, atölyelere erişebilirken, doğrudan CoD: Mobil geliştiricilerle iletişim kurabiliyor. Kulübün içinde elit,usta ve efsanevi olarak üç seviye bulunmakta. 

Creator Club'a başvuru için, resmi web sitesinde Ocak ayı sonuna kadar ABD ve Meksika'daki insanlara açık olan bir başvuru sistemi açık olacak. Tüm içerik üreticilerin başvurabilmesi için en az 18 yaşında olması gerekiyor.

Activision, uygulamalarda CoD: Mobile içeriğine öncelik verdiğini, ancak üreticilerin kulübe kabul edilmek için mobil oyuna özel olmaları gerekmediğini söyledi. Kabul edilen içerik üreticileri kanallarını büyüttükçe kulübün bir sonraki seviyesine yükseltilecekler.