Gece Pazarı Geri Döndü!


VALORANT oyuncularını sevindiren haber geldi! Önümüzdeki 12 gün boyunca çok beklenilen ve beş tane indirimli kaplama satın alabilecekleri Gece Pazarı geri döndü.

VALORANT'taki silah görünümleri, donanımınızı kişiselleştirmenin ve deneyiminize ekstra bir ayrıntı düzeyi eklemenin mükemmel bir yolu. Bazı silah ve bıçak kaplamaları fütüristik ve zarifken, diğerleri koyu ve desenlidir. Ancak kaplamalar, özellikle satın almak istediğiniz bir pakette birden fazla olduğunda pahalı olduğundan dolayı Gece Pazarı gibi avantajlarla tekli şekilde indirimli halde kullanılabilirler.

İyi haber şu ki, VALORANT'ın Gece Pazarı, keyfini çıkarmanız için beş indirimli silah kaplamasıyla birkaç ayda bir çıkıyor. Gece Pazarı'na düşen beş kaplama tamamen rastgele gelir. Gece Pazarı sayesinde koleksiyonunuzu tamamlamak için sıklıkla kullanmayabileceğiniz silahlar için görünümler bile alabilirsiniz, özellikle de istediğiniz kaplamalar indirimli şekilde denk geldiyse şanslı sayılabilirsiniz. 

Gece Pazarı görünümlerinizi yenileyemezsiniz ve bazen beş beğenmediğiniz seçeneğiniz olabilir. Ancak Gece Pazarı bu aydan sonra eninde sonunda geri gelecek, bu yüzden bir dahaki sefere şansınızı deneyebilirsiniz!